Megjelent szakkollégiumunk legújabb kutatási kötete

A Társadalmi Befogadás Szakkollégium 2022 végén megjelent tanulmánykötetének szilárd alapjául a „Jövő-Kép Workshop” szolgált, mely a szakkollégium történetével közös gyökerekkel rendelkezik. A workshop a megújulás jegyében új névvel, de változatlan céllal kíséri végig a szakkollégistákat kutatásaik során, teremtve alapot elsősorban a különböző gamifikációs technikákra épülő egyetemi kutatások tesztelése és az ezekkel kapcsolatos adatgyűjtések során. A tanulmánykötet a szakkollégium alumni, illetve jelenlegi tagjainak és a közös munkákba meghívott szakértőknek a munkáit tartalmazza, a teljesség igényével. A kötet közel 20 különféle kutatást/beszámolót tár az olvasó elé, a társasjátékoktól a szabadulószobákig. Ezek a kutatások legtöbbször oktatási célt szolgálnak, eközben specifikus társadalmi problémákkal foglalkoznak, de érzékenyítő tréningként vagy módszertani segédletként is alkalmazhatóak valós körülmények között.

Társadalmi Befogadás Szakkollégium

H-7624 Pécs, Rókus utca 2. P8-9       tarsadalmi.befogadas.szk@gmail.com